دوشنبه 14 آذر 1401         10 جمادي الاولي 1444         Monday December 5 2022
 


تجلیل سازمان اقتصاد اسلامی از مدافعان سلامت استان تهران

در راستای تکریم و قدردانی از جهادگران عرصه درمان که با تمامی توان به یاری بیماران کرونائی شتافته اند ، تفاهم نامه ای       فی ما بین سازمان اقتصاد اسلامی ایران و ستاد کرونای کلان شهر تهران مبنی بر پرداخت وام بدون کارمزد به هشت هزار نفر از کادر درمان در شهر تهران منعقد گردید.

مراسم نمادین امضای تفاهم نامه در روز پنجشنبه 10/07/1399 با حضور مسئولین ، اعضای محترم ستاد کرونای کلان شهر تهران و اعضای هیئت مدیره سازمان در محل سازمان و با پوشش خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و خبرنگاران و رسانه های کشور برگزار گردید.

این مراسم با خیرمقدم حاج آقا میرمحمد صادقی ریاست هیئت مدیره سازمان آغاز و در ادامه جناب آقای دکتر زالی با ارزشمند خواندن این امر آنرا اقدامی فرهنگی قلمداد و خواستار تبعیت نهادهای اجرائی و اجتماعی کشور از این رویداد اسلامی گردید و با قدردانی از سازمان اقتصاد اسلامی ایران آنرا برگ زرینی در تکریم جهادگران عنوان نمود.

در ادامه مدیرعامل سازمان جناب آقای فرجی ضمن بیان گزارش مختصری از اهداف و فعالیت سازمان و صندوقهای قرض الحسنه همکار اعلام نمودند این حرکت بمنظور سهیم شدن در حمایت از مدافعان سلامت صورت گرفته و در گام نخست پنج هزار وام توسط سازمان اقتصاد اسلامی ایران و سه هزار مورد وام توسط صندوقهای قرض الحسنه همکار در 25 قسط و بدون هرگونه مزدکار پرداخت می شود.

در ادامه جناب آقای علی آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تجلیل از خدمات جامعه پزشکی به نقش افراد برجسته در تشکیل و حمایت از سازمان های مردم نهاد که منشا کارهای بزرگی می باشند پرداختند و سازمان اقتصاد اسلامی ایران را پیشرو و احیاگر سنت الهی قرض الحسنه قلمداد نمودند.

پس از آن از 15 نفر جهادگر نمونه عرصه درمان با اهدای لوح تقدیر تجلیل و قدردانی گردید.

در حاشیه امضای تفاهم نامه سازمان اقتصاد اسلامی ایران بمنظور ارج نهادن به زحمات شبانه روزی جناب آقای دکتر زالی و ستاد کرونای کلان شهر تهران با تقدیم لوح یادبود و هدیه یادمان این روز از ایشان و همکارانشان تقدیر بعمل آورد.

در خاتمه جلسه تندیس فرشته مهر توسط ستاد کرونای استان تهران به جناب آقای فرجی مدیرعامل سازمان اقتصاد اسلامی ایران اهداء گردید.

 

 
 11:16 - شنبه 19 مهر 1399
اوقات شرعی
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی وزارت اقتصاد و دارایی پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی پایگاه رسمی نشر اندیشه های امام خمینی
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به سازمان اقتصاد اسلامي ايران مي باشد.